KSIĘGOWOŚĆ

Poprowadzimy Ciebie przez świat podatków od samego początku. Nie ma dla nas trudnych spraw... są tylko takie które potrzebują czasu.

Dowiedz się więcej

KADRY i PŁACE

Masz pracowników, trzeba zadbać o rozliczenie ich płac, urlopów, a może ktoś z nich chorował i trzeba coś wyjaśnić w ZUSie. Jesteśmy i zrobimy to za Ciebie z przyjemnością.

Dowiedz się więcej

MARKETING

Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż , więc chętnie podzielimy się naszą wiedzą i znajomościami z Tobą jeśli tylko będziesz tego potrzebował.

Dowiedz się więcej

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe zarówno dla istniejących przedsiębiorstw, jak i nowo powstałych firm. W skład naszej oferty wchodzą działania mające na celu właściwe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podejmowanie decyzji mających realny wpływ na rozwój biznesu.

W skład naszej oferty wchodzi rozliczanie ZUS, sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, ZUS oraz VZM, ewidencja od towarów i usług oraz prowadzenie ksiąg handlowych. Proponujemy rozliczanie opłat środowiskowych zgodnie z wymogami prawa, w tym również opłat od używania samochodów. Usługi rachunkowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do współpracy z naszym biurem zapraszamy podmioty gospodarcze, w tym osoby fizyczne (spółki cywilne i jawne) oraz osoby prywatne (m.in. stowarzyszenia i wspólnoty mieszkaniowe).


Księgi handlowe

Prowadzenie ksiąg handlowych należy do obowiązków spółek akcyjnych, z o.o., komandytowych oraz komandytowo-akcyjnych. Proponujemy ewidencjonowanie operacji gospodarczych oraz kontrolowanie zobowiązań.


Karta Podatkowa

Karta Podatkowa to najprostsza forma opodatkowania, po którą sięga wiele osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach usług rachunkowych proponujemy m.in. prowadzenie ewidencji, rejestrowanie VAT i sporządzanie rocznych deklaracji PIT.


Ewidencje dla ryczałtowców

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi związane z prowadzeniem ewidencji dla ryczałtowców. Proponujemy prowadzenie ewidencji wyposażenia, przygotowywanie wykazów środków trwałych, a także sporządzanie kart przychodów pracowników.


Ewidencje VAT

W ramach usług rachunkowych nasze biuro proponuje prowadzenie pełnej oraz uproszczonej księgowości. Doradzamy Klientom podczas tworzenia ewidencji VAT, prowadzimy dokumentację oraz zajmujemy się rozliczeniami.


Rozliczenia ZUS

Oferujemy wsparcie podczas rozliczeń z ZUS-em. Zajmujemy się prowadzeniem niezbędnej dokumentacji oraz sporządzaniem dokładnych obliczeń. Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie naszych doradców.


Sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, ZUS, VZM

Nasze biuro rachunkowe wspiera Klientów podczas sporządzania deklaracji VAT, PIT, CIT, ZUS oraz VZM. Przygotowujemy niezbędne dokumenty, przeprowadzamy rzetelne obliczenia, a także informujemy o wszelkich zmianach prawnych.


KPiR, ZUS, prawo pracy

W ramach usług księgowych zajmujemy się szeroko pojętym prawem pracy. Przekazujemy Klientom informacje o wszelkich zmianach prawnych dotyczących pracowników. Zajmujemy się również sporządzaniem deklaracji dla ZUS-u.


i wiele innych usług...

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. W związku z tym nasze biuro rachunkowe nie zamyka swoich usług księgowych w sztywnych ramach – ofertę dopasowujemy do indywidualnych wymagań współpracujących z nami przedsiębiorstw.